Żydokomuna (2014)

„Nazywam się Edward Maciejczyk. Film, który państwu pokażę, poświęcam mojej babci Stefanii Maciejczyk, która narażając własne życie i życie swoich dzieci przechowywała dwoje Żydów przez sześć lat okupacji niemieckiej, i zrobiła to za darmo z poczucia chrześcijańskiego obowiązku.

W kwietniu 1996 roku ogólnoamerykańska telewizja PBS wyemitowała paszkwil pod tytułem "Shtetl". Był to film zrealizowany przez Żyda, którego przed śmiercią uratowali Polacy. Mówił o polskim antysemityzmie, prymitywizmie i cierpiących Żydach. Scenariusz doskonale znany amerykańskiej widowni, która systematycznie jest "dokształcana" przez żydowskie środki masowego przekazu (rażenia). Film, mimo ewidentnych kłamstw, zawartych w treści, na które zwrócił uwagę Kongres Polonii Amerykańskiej został wyemitowany. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ zarówno autor filmu jak i jego sponsorzy są traktowani z dużym przymrużeniem oka. Jednak istnieją przypuszczenia, ze finansowana ze środków federalnych Pi Bi eS stała się narzędziem terroru w rękach żydowskich organizacji szantażujących inne narody.”

[...]
„W pięć lat później, gdy Armia Czerwona przystępowała do sowietyzowania Europy Wschodniej, na czele czechosłowackiej ekipy partyjnej stał Żyd, Węgry kneblował Żyd, w Rumunii rządziła Żydówka, a Polska miała u władzy figuranta Polaka, za którym na węzłowych pozycjach stali żydowscy komuniści wypełniający z fanatycznym oddaniem najbezwzględniejsze rozkazy Kremla. Za przywódcami zaś stały lojalne szeregi komunistów żydowskiego pochodzenia, którzy jedynie byli w stanie uruchomić gospodarkę i administrację w Polsce, Rumunii, na Węgrzech – czyli w krajach chłopsko-drobnomieszczańskich w których antykomunizm był rodzajem ogólnonarodowej religii.”
[...]
„Z nadgorliwym zapałem rzucili się do sowietyzowania wschodnioeuropejskich społeczeństw, do budowania socjalizmu, do zacieśniania komunistycznej pętli na szyjach narodów starych, odpornych na przemoc i doświadczonych w walce o psychiczną niepodległość.”
Produkcja: brak informacji; prawd. między 2011 a 2013, nie później niż 2014
Premiera: brak informacji

Reżyseria:IMDb (angielski)
Wikipedia (polski)


02.150730

(POL) polski,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz